Rok 200829.Květen 2008
Ahoj, tak jsme dnes nakládali v Amsterdamu a nakládali tři různé náklady, na třech různých místech ve třech různých přístavech.Bylo to náročné, ale všechno pěkně klaplo a tak jsme byli celkem brzo naloženi a kolem půlnoci jsme dojeli do Vreesvwijku.Počasí bylo proměnlivé a až na večír se vyklubalo z poza mraků sluníčko a bylo příjemně teplo.Jedeme do Gentu a budeme tam vykládat na třech různých místech.
Dnes jsem se dočetl o nemocnici pro nemocné plyšáky, která je v Polsku, tady vám přikládám článek: Klinika zdravého medvídka léčí Polákům zraněné plyšáky Plyšový medvídek Nedaleko polského hlavního města vznikla Klinika zdravého medvídka. Jejími pacienty však nejsou zvířata, která vzbuzují v lidech občas strach, ale hračky. Odborníci plyšákům opravují nejen vypadlé oči či utržené nohy, ale jsou prý schopni jim provést i "plastickou operaci".
28. 5. 2008 13:47 - VARŠAVA Zapsat na "léčbu" plyšovou hračku je možné na internetové stránce. V přihlášce je nutné vyplnit jméno, věk, a dokonce pohlaví plyšáka a také to, co mu chybí, tedy s čím mohou pracovníci kliniky pomoci. Nabídka obsahuje například doplnění chybějícího oka, došití utržené končetiny či osvěžení kožichu. Cena oprav se pohybuje od deseti do 25 zlotých (70 až 180 korun). Nejdražší je umělecké štupování, které stojí 50 zlotých (370 korun) a výměna "srdce", tedy nefunkčního strojku uvnitř hračky za 30 zlotých (220 korun). Dodatečné náklady musí zájemce vydat, pokud si chce nechat opravit hračku starší než dvacet let. Po registraci stačí hračku poslat poštou. Po "operaci" a zhruba dvoutýdenní "rehabilitaci" by se medvídek měl vrátit ke svému majiteli jako nový. Kontakt s plyšákem je během pobytu na klinice možný pouze prostřednictvím internetu. Dodatečná "psychoterapie" stojí tři zloté (22 korun).
www.klinika-dla-misia.pl
Mějte se hezky, pěkně se učte a nezlobte.
táta / Pavel a pusu
P.S.Děkuji vám za obrázky, jsou moc povedené!A Adélce ještě jednou blahopřeji k poháru za druhé místo

ZPÁTKY


24.Květen 2008
Ahoj, tak jsme včera odpoledne vyložili v Botleku, pak jsme přejeli do Europoortu až nakonec, to je pomalu Anglie a dnes ráno v půl šesté nás zavolali, že máme nakládat.Joop dnes pořádá zase fotbalový turnaj Aqua Kids, mají na to pěkné počasí - teplota 20 stupňů a lehký větřík. Až naložíme dojedeme do Dordrechtu tam vyložím jednoho střídače a přijde jiný, Adélin oblíbený Oege a bude tady se mnou do pondělí večer, to se vrátí Joop.Musíme odpoledne ještě nabunkrovat a pak vyrazíme vzhůru do Reisholz, tam máme vykládat v pondělí nebo v úterý, to se ještě neví.Co bude po tom ještě nevíme. Včera večer jsem udělal pár obrázků, tak vám jich pár posílám.Mějte se hezky a nezlobte.Adéle držím všechny palce, aby přivezla domů nějakou medaili
táta / Pavel a pusu

ZPÁTKY


18.Květen 2008
Ahoj, tak jsme měli poslední dva dny fůru práce a ošklivého počasí, to byla pořád nějaká vykládka, nakládka, nakládka a zase vykládka a do toho pořád úspěšně pršelo.Teprve dneska se nám to zase vybralo a bylo hezky sluníčkově.Včera odpoledne jsme začali nakládat v Amsterdamu a dnes ráno jsme to doložili a vyrazili do Belgie, zase do Izegemu.Včera taký za mnou byli na návštěvě Katka, Vojta a Su, ta mi chtěla sežrat figurky od člobrda a pořád se se mnou chtěla líbat, obojí jsem zatrhnul!Tak jsme si celý večer povídali, vařili, jedli a zase povídali, bylo to prima.Su je srandovní, posílám vám pár obrázků.V úterý mě opustí Joop a spol a přijde jeden jejich známej, tak tu budu sám týden zase s někým jiným. Mějte se hezky, nezlobte a dobře se učte!!
táta / Pavel a pusu

ZPÁTKY


15.Květen 2008
Ahoj, prozradila vám vůbec vaše matka, co se stalo dnešního dne před patnácti lety? Pokud ne, tak vám to prozradím já: "Před 15ti lety jsem si vzal vaší matku za manželku. To bylo slávy... Byl pěknej slunečnej den, asi jako dneska."
V noci jsem naložil sojový olej v Europoortu, dopoledne jsme ho v KW Havenu ve Vlaardingenu vyložili, včera jsem tam byl ve městě, potřeboval jsem k fotografovi na novou identifikační kartičku, zase tam vypadám jak sériový vrah.Dnes dopoledne jsem byl ve Zwijndrechtu, na radnici pro nějaký důležitý papír, který se ztratil cestou do Čech a po 11té hodině jsem byl zpátky na bortě.Mezitím nám otestovali vykládací hady a hasící přístroje.Ve 2hodiny jsme měli vyloženo a tak jsme přejeli na steiger k Vopaku a ve tři čtvrti na 4 jsme začli nakládat 500t slunečnicového oleje, až to naložíme tak přejedem na druhou stranu do Pernis, tam doložíme 1500tun téhož a pojedeme s tím do Amsterdamu.Mějte se hezky a nezlobte
táta / Pavel a pusu
P.S. posílám vám obrázek jaký krásný pár jsme byli s vaší matkou před 15ti lety

ZPÁTKY


11.Květen 2008
Ahoj, včera jsme měli móóóóc hezký den, ráno v 7h jsme vyjeli z Hansweertu a ve tři čtvrti na dvě jsme se uvázali ve s´Gravendeelu, tady jsme dali auto na břeh a Joop odjel pro člun.Já jsem si hrál až do půl šestý na šmoulu a obrousil jsem celou střechu na přední nástavbě, pak jsem to ještě umyl.Po sedmé se vrátil Joop s člunem tak jsme přejeli na auto steiger, dali člun na palubu a zas se převázali zpět na původní místo. Celý den bylo sluníčko a lehký vetérek a tak jsem chodil jen v plavkách, vypadá to, že dnes to bude to samé.Snad nám to vydrží až do konce října.V pátek se Dennisovi porouchal motor na motokáře, tak maj po zábavě, musíme ji dát do servisu. Posílám vám obrázek Dennise a Amandy když proháněli motokáru.Mějte se hezky a nezlobte!
Pavel a pusu

ZPÁTKY


Vše se mění, jen změna trvá...